Kampaň Do práce na bicykli je realizovaná na dobrovoľníckej báze a každé euro, ktoré na ňu z rôznych zdrojov získame, sa snažíme veľmi efektívne investovať do jej každoročného vylepšovania.

Čo je dôležité – aj počas 11. ročníka kampane bude účasť v kampani pre širokú verejnosť BEZPLATNÁ, napriek nemalým nákladom potrebným na jej realizáciu. Naším cieľom je totiž rozbicyklovať celé Slovensko a nechceme, aby bol povinný registračný poplatok pre niekoho prekážkou v účasti.

Na druhej strane veríme, že sú medzi vami takí, ktorým sú naše aktivity sympatické, kampaň ste si obľúbili a vedeli by ste podporiť jej ďalší rozvoj. V takom prípade nám môžete pomôcť nasledovnými spôsobmi:

Poukázaním 2 % z vašich daní pre naše občianske združenie.

Darovaním ľubovoľného príspevku prostredníctvom platformy darujme.sk.
Prostredníctvom platobnej karty, platobných systémov banky alebo prevodom/vkladom na účet nás dokážete podporiť v priebehu pár okamihov. Dar venujete občianskemu združeniu Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica ako organizátorovi kampane Do práce na bicykli, ktoré ho v plnej výške využije na aktivity súvisiace s technickým a personálnym zabezpečením kampane.

Sponzorstvom
Aj vaša spoločnosť sa môže stať partnerom tohto ročníka kampane Do práce na bicykli a pomôcť nám pri jej realizácii. Neváhajte nás v prípade záujmu kontaktovať.

Poskytnutím nefinančnej podpory
Kampaň Do práce na bicykli je z veľkej časti realizovaná na dobrovoľníckej báze. V našom tíme radi uvítame ďalších aktívnych a zodpovedných dobrovoľníkov, ktorí by nám vedeli odborne pomôcť pri marketingových, prekladateľských, IT aktivitách a pod

Dary budú použité výhradne na servis a ďalší rozvoj kampane Do práce na bicykli – predovšetkým na jej IT zabezpečenie, financovanie inovácií evidenčného systému a stránky, nevyhnutné personálne zabezpečenie kampane, ktoré nedokážeme zrealizovať dobrovoľnícky a pod.